



Uważam, że Twoja twórczość oddaje piękno poprzez prawdziwy i naturalny przekaz.
Salon w końcu nabrał życia. To co zrobiłaś jest mega mega idealne. Wszyscy moi goście są zachwyceni, wręcz nie wierzą, że jest to akwarela. Wiem, że to dla Ciebie nowy temat ale spisałaś się na medal.
Twoje prace są piękne. Zachwycam się nimi zarówno ja, jak i osoby które je otrzymują. Doceniam talent, wysiłek i rozwój, który jest w nich widoczny.
Bardzo dobre, nie tylko dla mnie ale również dla wszystkich, którzy oglądają twoje prace.
Dziękuję za realizację. Najlepszy prezent rocznicowy! Polecam.
W poszukiwaniu stylu
W poszukiwaniu stylu Są pomysły, które szczególnie…
„Practice makes progress, not perfect” , czyli walka z krytykiem
„Practice makes progress, not perfect” , czyli…